czwartek, 21 sierpnia 2014

74. PSV EindhovenHej! Tak jak zadecydowała ankieta dzisiaj opisuje paczkę od holenderskiego klubu jakim jest PSV Eindhoven. Jestem bardzo zawiedziony tym co otrzymałem. Wysyłałem prośbę, zdjęcie Depaya i Ruiza do podpisu oraz kopertę zwrotną. Po 11 dniach otrzymałem odpowiedź zawierającą moje niepodpisane zdjęcia, dwie karty klubowe oraz moją prośbę na której pisze, że nowe karty na sezon 2014/2015 będą w październiku oraz informacja, że zawodnicy oryginalne autografy rozdają po treningu. Spróbuje jeszcze raz, tym razem z dopiskiem dla danego piłkarza. Za dwa dni kolejna notka!


________________________________________________________________________________________________

Od września mam zamiar skupić się na autografach zawodników którzy występują bądź kiedyś występowali w Realu Madryt! Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

3 komentarze:

  1. Gratuluję bo dobre i to a noz kiedys depay bedzie gdzies w Pl i bedziesz mial okazje go zebrac,ale...ale glupota jest wysylanie zdjec kilku zawodnikow na adres klubu...siedze w kolekcjonerstwie sporo lat jjz i znam tylko...2 kluby (!!!) W calej Eurpie ktore tak robia.Aaaa i PSV pod wzgledem zdobycia grafow jest specyficzne strasznie...nie ma na pewno szans na zdobycie grafow na oficjalych kartach itp tak jak rozsylaa kluby z niemiec,a i jeden na kilku pilkarzy odpisuje i to nie zawsze,ale ktorzy to tdz nie zdradze,bo kazdy ma swoje tajniki kolekcjonerskie ktorych nie wyjawia...
    Pozdrawaim :) I tak jak mowilem na caly kontynent znam 2 kluby tak robiace

    OdpowiedzUsuń