czwartek, 6 listopada 2014

97. Wojciech Modest Amaro, dodane szablony, uważać na oszustów!


Hej! Na początek o autografie, jest on od jednego z najlepszych Polskich kucharzy, jego Atelier jako jedyna restauracja w Polsce, otrzymała gwiazdkę Michelin, Wojciech Amaro. Wiele osób pewnie myśli, że zdobyłem ten autograf tylko dlatego, iż wystarczy napisać maila, ale tak nie jest. To taki polski Gordon Ramsay, którego podpis również zamierzam zdobyć. Pisałem na email, który jest łatwy do znalezienia.


Tak jak obiecałem uzupełniłem notkę z szablonami próśb po angielsku, dodałem sportowca i klub piłkarski. Zmieniłem także jedno zdanie w reszcie tak jak polecaliście mi w komentarzach. Teraz jest już naprawdę dobrze i z całą chęcią polecam Wam to wykorzystać. Link do szablonów ---> LINK. Jak dobrze pójdzie, to za tydzień takie szablony po niemiecku.
A teraz ta najmniej przyjazna część postu. Dostałem dwie informacje o oszustach, pierwsza to już znana nam "koleżanka", dostałem takie zdjęcie od Michała, które mówi samo za siebie.

Dostałem też wiadomość, że nie jaki Jacek oszukuje w taki sposób, że wywołuje podpisane zdjęcia a potem poprawia je markerem i je sprzedaje tutaj dowód. Oszukał w taki sposób Zuzie. Po lewej podrobiony po prawej oryginał.

.
To na tyle, dzięki za uwagę, uważajcie na te osoby i dzięki za 40 000 wejść, pamiętajcie, że za tydzień konkurs na Neymara!

8 komentarzy:

 1. Gratuluję ;) Też już o tym napisałem, lecz co do Bale'a to ten po prawej to oryginał ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :)
  Ja tez o tym wspomnialem u siebie

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję ;)
  U mnie też już jest ta informacja

  OdpowiedzUsuń
 4. też uwielbiam zbierać autografy (chociaż nie sportowców:)! świetnie, że piszesz porady, jak zdobyć podpisy :)
  zapraszam na mojego bloga o nieco podobnej tematyce www.perspektywy.bloog.pl
  aby nie pominąć nowych postów, można polubić profil bloga na fb!

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć !
  Chciałam Cie zaprosić na mój blog na, którym to znajdziesz między innymi kolekcję moich autografów. Jeśli chcesz możemy się informować o nowych postach, dodać do linków i obserwować swoje blogi. Pozdrawiam blizejgwiazd.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. gratuluję ;)
  żal tych oszustów, to już przesada z tym wywoływaniem...

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję!

  Zapraszam wszystkich do mnie na nowy wpis :)
  http://autograph-colection-by-sebastian.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń